Soutěžte s námi

Soutěž „Nakup a vyhraj“ o 1.000,-Kč

Ukončení soutěže v pátek 18.12.2015 18:00 hod.

Vítěz bude vyhlášen v neděli 20.12.2015.

Do soutěže se může přihlásit každý registrovaný zákazník, který provedl minimálně 1 nákup přes náš portál.

Přihlášení do soutěže provedete odesláním e-mailu na adresu soutez@snadnyprofit.cz. Do předmětu uveďte „Nakup a vyhraj“ a do textu e-mailu zkopírujte provizní odkaz na úvodní stránku webu. Ten najdete po přihlášení v záložce Provizní odkazy. A dále uveďte připsanou provizi pouze za nákupy. Odměny za registraci (25,-Kč) a přivedení nového zákazníka (25,-Kč) se do výsledků soutěže nezapočítávají.

Vyhraje ten, kdo bude mít nejvyšší celkovou připsanou provizi za nákupy ke dni 18.12.2015.

Pokud dojde k situaci, že bude více vítězů, výhru mezi ně rozdělíme rovným dílem.

Přejeme hodně štěstí.

Soutěž „Doporuč a vyhraj“ o 1.000,-Kč

Ukončení soutěže v pátek 18.12.2015 18:00 hod.

Vítěz bude vyhlášen v neděli 20.12.2015.

Do soutěže se může přihlásit každý registrovaný zákazník, který provedl minimálně 1 nákup přes náš portál a na jeho doporučení se zaregistrovalo 3 a více nových zákazníků. Nový zákazník musí provést alespoň 1 nákup přes náš portál, jinak se do celkového počtu nově přivedených zákazníků nebude počítat.

Přihlášení do soutěže provedete odesláním e-mailu na adresu soutez@snadnyprofit.cz. Do předmětu uveďte „Doporuč a vyhraj“ a do textu e-mailu zkopírujte provizní odkaz na úvodní stránku webu. Ten najdete po přihlášení v záložce Provizní odkazy. A dále uveďte počet nově přivedených zákazníků, kteří splňují podmínku minimálně jednoho nákupu přes náš portál (mají připsanou provizi za nákup).

Vyhraje ten, kdo přivede nejvíce nových zákazníků.

Pokud dojde k situaci, že bude více vítězů, výhru mezi ně rozdělíme rovným dílem.

Přejeme hodně štěstí

Soutěž pro všechny o 250,-Kč

Ukončení soutěže v pátek 18.12.2015 18:00 hod.

Losování proběhne v neděli 20.12.2015 pomocí generátoru náhodných čísel.

Do soutěže se může přihlásit každý registrovaný zákazník, který provedl minimálně 1 nákup přes náš portál. Přihlášení provedete odesláním e-mailu na adresu soutez@snadnyprofit.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž pro všechny“ a do textu e-mailu zkopírujte provizní odkaz na úvodní stránku webu. Ten najdete po přihlášení v záložce Provizní odkazy.

Každému účastníkovi soutěže bude přiděleno číslo v pořadí, v jakém se do soutěže přihlásí. Do soutěže se můžete hlásit průběžně, nejpozději však v den ukončení soutěže.

Přejeme hodně štěstí.Copyright © 2015 | snadnýprofit
| optimalizace pro vyhledávače


programed by