Časté otázky

Zde je seznam nejčastějších otázek. Pokud by jste se chtěli na něco zeptat, určitě nás kontaktujte. Rádi Vám odpovíme.

 

Co je Snadný Profit
Snadný Profit pomáhá šetřit peníze za nákupy na internetu. Zákazníci nakupují ve svých oblíbených e-shopech a díky portálu SnadnyProfit.cz dostanou z každého nákupu část peněz zpět.

 

Na jakém principu to celé funguje?
Princip je jednoduchý. E-shop se snaží získat zákazníky a prodat zboží nebo služby. My mu zákazníky přivedeme.  E-shop nám za to vyplatí provizi za váš nákup. Následně Vám pošleme minimálně polovinu z této částky na Váš registrovaný účet na SnadnýProfit.cz. Po dosažení minimální částky můžete požádat o vyplacení na Vaše bankovní konto. Do 3 dnů jsou peníze u Vás.
Spokojené jsou tak všechny zúčastněné strany. E-shop získal objednávku a prodal zboží. SnadnýProfit.cz získal odměnu, o kterou se rozdělil se zákazníky. Win – Win - Win (Výhra – Výhra – Výhra).                     

 

Proč se musím registrovat?
Registrace je nutná proto, abychom věděli, komu máme připsat odměnu za nákup přes SnadnyProfit.cz
Pouze když se zaregistrujete a přihlásíte, použijete Váš speciální odkaz, podle kterého daný e-shop zaznamená, že přicházíte přes SnadnýProfit.cz a vyplatí nám provizi. My poznáme, že jste provedl nákup Vy a na základě toho Vám můžeme připsat peníze na Váš účet.

 

Jak se mám zaregistrovat?
V horní části stránky klikněte na "Registrace" a vyplňte všechny požadované údaje. Poté stiskněte tlačítko "Pokračuj". Na e-mail uvedený v registračním formuláři, Vám přijde potvrzovací link, na který kliknete a je hotovo. Pokud by Vám na e-mail nic nepřišlo, kontaktujte nás a vše vyřešíme.
A nezapomeňte se před každým nákupem přihlásit. Celý postup můžete shlédnout https://www.youtube.com/watch?v=639QZbQMPLQ

 

Jaká je minimální částka pro výplatu?
Minimální částka pro výplatu je 100,-Kč. Po dosažení této částky jednoduše požádáte o vyplacení a my Vám peníze pošleme na Váš bankovní účet.

 

Jak získám vstupní bonus?
Vstupní bonus získáte automaticky tím, že se zaregistrujete.

 

Jak získám bonus za doporučení?
Bonus za doporučení získáte, když se přes Váš odkaz někdo zaregistruje a udělá první nákup. Váš odkaz můžete poslat svým přátelům e-mailem, umístit na facebook nebo jiné sociální sítě, popřípadě umístíte na své webové stránky.

 

Musím doporučovat SnadnýProfit.cz svým známým?
To samozřejmě nemusíte. Ale za přivedení nového zákazníka získáte nejen jednorázový bonus za doporučení, ale i přátelskou odměnu z každého jeho nákupu provedeného přes SnadnýProfit.cz. Každý člověk zná v průměru asi 300 lidí. Pokud byste přivedli na naše stránky jenom polovinu z nich, budete mít přátelskou odměnu z každého nákupu od 150 lidí. Přemýšleli jste už, kolik to udělá za rok? A tomu říkám opravdu Snadný Profit.

 

Provedl jsem nákup v e-shopu, ale nevidím připsané peníze na mém účtu?
Obchody posílají peníze ve chvíli kdy je zboží zaplacené zákazníkem a uplyne 14 denní lhůta pro vrácení zboží.  
Jakmile peníze přijdou k nám, systém je automaticky připíše na váš účet.

 

Jak se dozvím, kolik peněz získám zpět při nákupu přes Snadný Profit?
Peníze jsou vypláceny pouze z ceny zboží nebo služby bez DPH. Za platbu DPH, poštovného a jiných dodatečných poplatků nemůžeme žádnou slevu poskytnout.

 

Můj oblíbený e-shop mi zde chybí. Co s tím?
Určitě nám napište a my se pokusíme domluvit s obchodem na spolupráci

 Copyright © 2015 | snadnýprofit
| optimalizace pro vyhledávače


programed by